Ayşecan Tatari’nin kızı Müjgan 6 aylık oldu!

  • on 30/04/2021
  • Likes!

Ayşecan Tatari, 6 ay önce kucağına aldığı kızı Müjgan’ın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Paylaşımlara rekor beğeni geldi …

Ayşecan Tatari, 6 ay önce kucağına aldığı kızı Müjgan’ın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya devam ediyor. Paylaşımlara rekor beğeni geldi. Minik Müjgan’ın babasına olan benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Hemen hemen kızının her anını sosyal medyadan paylaşan Ayşecan Tatari bu kez 6. aylarını kutladı. Tatari’nin kızı fenomen ünlü çocukların arasında yer almaya başladı.

Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Duygu karakteriyle hafızalara kazınan Ayşecan Tatari, kendi gibi oyuncu Edip Tepeli ile evlendi. Genç çiftin bu evlilikte Müjgan adında bir kızları oldu. 5 aylık olan Müjgan’ın giderek babasına benziyor. 

Ünlü oyuncu Ayşecan Tatari, kızı Müjgan ve eşi Edip Tepeli ile yeni bir fotoğraf paylaştı. Paylaşımına, ‘Kısa bir uykuymuş, 2.5 dakika sürdü.’ şeklinde esprili bir not düşen Tatari, takipçilerine iyi bir pazar geçirmeleri temennisinde de bulundu. İşte Tatari’nin paylaştığı o fotoğraf:

Müjgan’ı kucağına aldığından beridir paylaşım yapmaktan vazgeçmeyen Ayşecan Tatari, geçtiğimiz günlerde de bir paylaşım yaptı. Kızıyla eşinin çekimleri olduğu Muğla’da kalan Tatari, Bitez Yalısı’nda fotoğraf çekti. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraf en çok beğenilen paylaşımı oldu.

PEKİ AYŞECAN TATARİ KİMDİR?

9 Mart 1989 ‘da İstanbul’da doğan Ayşecan Tatari, Yeşilçam yıldızlarından Aliye Uzunatağan’ın kızıdır. Ekrana ilk kez 2000 yılında Evdeki Yabancı adlı dizide yer alarak çıktı. Ancak en büyük çıkışını, 2003 yılında yayın hayatına başlayan Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı Duygu karakteriyle yaptı. Dizinin diğer sezonlarında, Amerika’da devam eden konservatuvar eğitimini yarıda bırakmamak için dahil olmadı. En son 2015 yılında Yılanların Öcü dizisinde yer aldı. 2017 yılında meslektaşı Edip Tepeli ile evlenen genç oyuncu, oyunculuğa ara verdi. Tatari, uzun süredir Şehir Tiyatroları’nda sahne alıyordu.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Yaşam

Comments are closed.