Doya Doya Moda All Star 30 Nisan 2021 kim elendi? Doya Doya Moda All Star puan durumu nedir?

  • on 30/04/2021
  • Likes!

Doya Doya Moda, ekranların yeni moda programı olarak son dönemde en çok beğenilen programlar arasında yer alıyor. Doya Doya Moda’da kilolu ve …

Doya Doya Moda, ekranların yeni moda programı olarak son dönemde en çok beğenilen programlar arasında yer alıyor. Doya Doya Moda’da kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadın, en uygun ve şık kıyafetleri seçerek moda alanında kendilerini ifade etmeye çalışıyor. Doya doya moda 30 nisan puan durumu nedir? 30 nisan Cuma Doya Doya Moda’da kim birinci oldu? Puan durumu nasıl? Doya Doya Moda 35. bölüm yeni fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

TV8 ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve çok sevilen Doya doya yarışması tüm hızıyla bu dönemde fenomen olmaya devam ediyor. Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen fenomen yarışması Doya Doya Moda’da heyecan üst seviyede. Seray Sever, Uğurkan Erez, Umut Eker ve Gülşah Saraçoğlu’nun jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda’nın her bölümüne televizyon dünyasından bir isim konuk jüri olarak katılıyor.  Doya Doya Moda gün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 30 Nisan 2021 puan durumu nasıl? Doya doya moda yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi soruların yanıtları tüm izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 

Doya doya Moda’da Günün Konsepti :“ABİYE ŞIKLIĞI” oldu.

DOYA DOYA MODA YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

30 NİSAN DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU?

Su: 39

Birben: 40

Ferdanur: 40

Betül: 39

Emel: 40

Elif: 26

Özde:38

DOYA DOYA 30 NİSAN CUMA GÜNÜ KİM ELENDİ?

Bu hafta Doya Doya Moda All star evine veda eden Elif oldu.

30 NİSAN DOYA DOYA MODA KİM BİRİNCİ OLDU?

30 Nisan Cuma, All star konsepti en güzel şekilde oluşturmak ve jürilere beğendirmek için kıyasıya mücadele etti. Kızlarda haftanın birincisi ve kolyenin sahibi Betül oldu.

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYELERİ

Gülşah Saraçoğlu

Uğurkan Erez

Seray Sever

 Umut Eker

KEMAL DOĞULU DOYA DOYA MODA’DAN NEDEN AYRILIYOR?

Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı’nın duyurduğu Exxen platformunda yeni bir projeye geçeceği için Doya Doya Moda programından ayrılıyor. Doğulu ayrılık haberini şu sözlerle duyurdu: “Üzülerek bu koltuktan feragat ediyorum. Buradan ayrılmak üzüyor beni elbette ama daha iyi bir şey yapmak için ayrılıyorum. Güzel projelerle çıkacağım tekrar karşınıza.” Yeni projesini sosyal medya hesabından duyuran Kemal Doğulu 1 Ocak’ta başlayacak olan Exxen’e geçecek.

Kemal Doğulu’nun yeni projesinin adı “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” olduğu düşünülüyor. İnstagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde: “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim Size “Bu ben miyim” dedirtecek büyük değişimler için hazır mısınız?Hikayelerinizle birlikte başvurularınızı bekliyoruz!”

Article Categories:
Moda

Comments are closed.