Doya Doya Moda Betül Böçkün Kimdir?

  • on 09/07/2021
  • Likes!
Doya Doya Moda Betül

Doya Doya Moda Betül Böçkün; All Star yarışmacılarının en popüler olanlarından biri. 24 yaşında ve aslen Bingöllü.
Annesi ile babasının ayrı olduğunu, annesini çok az gördüğünü belirtiyor. Önceden bir evlilik yapan ve çocuğunu 3 yaşında kaybeden Doya Doya Moda Betül Böçkün, kuaförlük mesleğiyle uğraştığı için yarışmada saçını ve makyajını kendisi yapıyor.
Kendine özel tarzıyla dikkatleri üzerine çeken yarışmacı, stüdyoya ve ekran başındakilere duygusal anlar yaşattığından hafızalarda yer edinmiş durumda.

Doya Doya Moda Betül Biyografisi

“Ben anne sevgisi, baba şefkati görmedim.” Diyen yarışmacı, halasının yanında büyüdüğünü söylüyor. İlk sezonda şampiyonluk elde ederek 50 bin TL’lik ödül alan Doya Doya Moda Betül hayatı ve sevgilisi hakkındaki açıklamalarıyla gündem oluyor.
‘sevgilim 32 yaşında. Ailesi beni kabul etmedi. Ayrıldık.’ Diyen Betül Böçkün, ne yazık ki programla da yollarını ayırdı.

Doya Doya Moda Betül Neden Yok?

Bir süredir ekranlarda görülmeyen Doya Doya Moda Betül’ün yokluğu gözlerden kaçmadı. Jüri üyelerinden Umut Eker, Betül’ün sağlık problemleri nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğini duyurdu. Kayıttan önce ayağı takılıp düştüğü bilinen yarışmacı, olaydan sonra sosyal medya hesabında bir fotoğraf paylaştı. ‘Bu da son kombin olarak burada dursun.’ Notunu yazan Betül Böçkün, yarışmadan ayrıldığını doğrulamış oldu.

Doya Doya Moda Betül Sosyal Medya

Paylaşımlarıyla ilgi odağı olan Betül Böçkün, 171 bin takipçiye sahip. Mavi tikli Instagram hesabından takipçileriyle sürekli etkileşim hâlinde olan Doya Doya Moda Betül resimleri ile büyük beğeni topluyor. Ayrıca Doya Doya Moda Betül iletişim için 05013185833 numarasını da kullanmanız mümkün. Bu numarayı Instagram biyografisinde kendisi paylaştı.

Doya Doya Moda Betül Böçkün Beauty Center

Giyiminden cildine ve saçına kadar her şeyini yenilemek isteyenlerin adresi olan Beauty Center; profesyonel makyaj, lazer epilasyon, zayıflama&bölgesel zayıflama gibi alanlarda hizmet veriyor. Kaş dizayn, ipek kirpik, protez tırnak da bu hizmet yelpazesinde kendine yer buluyor. Öte yandan merkezin vitamin bar, havuz, jakuzi gibi bölümleri mevcut. Randevuyla çalışan merkez güzelliği sağlıkla bir araya getiriyor.
Öte yandan burada akne ve leke tedavileri, kimyasal peeling, kalıcı makyaj, lenf drenajla ödem giderme gibi uygulamalar da yapılıyor.

Web Sitesi: https://betulbockunbeautycenter.com/
Adres: Fenerbahçe, Tevfik Paşa Sokak, No:19A, 34726 Kadıköy/İsanbul
Telefon: 0216 773 09 69
E-Posta: [email protected]

Doya Doya Moda Betül Kişiliği

Renkli bir karaktere sahip olan Betül Doya Doya Moda yarışmasını bırakmış olsa bile takipçilerinin gönlünde taht kurmayı sürdürüyor. Biri erkek olmak üzere iki kardeşi olduğunu ifade eden Betül Böçkün, zaman zaman özel hayatını paylaşmaktan da çekinmiyor.
’17 yaşındayken annemi gizli numaralardan arayıp o şekilde görüşmüştüm.’ Diyen Betül, yaşadığı zorluklara rağmen enerjisini kaybetmemiş bir insan. Sosyal medya hesabını takip ederek kendisiyle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Article Categories:
Moda

Comments are closed.