Öykü Çelik’ten İsmail Balaban yorumu: Yıkılırdım!

  • on 01/05/2021
  • Likes!

Survivor 2021’e katılan ünlü oyuncu Öykü Çelik önceki gün Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden güzel oyuncu, Survivor’daki takım …

Survivor 2021’e katılan ünlü oyuncu Öykü Çelik önceki gün Bebek’te görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden güzel oyuncu, Survivor’daki takım arkadaşı İsmail Balaban’ın yaşadığı olayla ilgili konuştu.

Öykü Çelik, önceki gün Bebek’te yeni aracını park ederken görüntülendi. Aldığı cipi park etmeye çalışan oyuncu, maddi hasarlı kaza geçirdi. Aracın arka kısmını sürten Çelik, ayaküstü soruları yanıtladı.

‘Survivor’dan elenmenizin ardından ada karıştı’ sözlerine Çelik, “Zaten beklediğim bir şeydi. Ben orada olduğum için insanlar biraz daha sakin görünüyorlardı, ben arayı buluyordum. Ben bekliyordum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. İnanılmaz bir kaos oldu. Aslında çok kötü bir şey değil, herkes cebindeki taşları döksün konuşulacaksa konuşulsun rahatlasınlar daha iyi” dedi.

Survivor’da İsmail Balaban’ın yaşadığı olay hatırlatılıp, “Siz yaşasaydınız yarışmayı bırakıp, dönmeyi düşünür müydünüz?” sorusuna Çelik, “Yıkılırdım. Yarışmayı terk edeyim diye bir şey olmazdı. Yarışmayı terk etme gibi bir şansınız yok. Bu arada düşüncelerimi söylüyorum sadece. Ne olduğunu öğreneyim, müdahale edeyim ya da sadece barışmak adına değil, ne olduğunu bilmek adına. Ya da bitmişse ben de burada o performansımı, mutsuzluğumu burada çıkartırdım. İnsan olarak ikisinden birini yapardım. İsmail’in ben devam edeceğini, bunun ona güç vereceğine inanıyorum. Hayat hikayesinde çok zorluklar var, gerçekten. O zorluklardan güç almış biri. Bu durumu yarışmaya pozitif yansıtacağını düşünüyorum. Düşünsenize askerdesiniz sevgiliniz bir anda, gerçekten çok zor yani” şeklinde cevap verdi.

ÖYKÜ ÇELİK EVLENİYOR!

Ünlü oyuncu Öykü Çelik dünya evine giriyor. Son olarak Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında mücadele veren ve geçtiğimiz haftalarda elenen Öykü Çelik sevgilisinden aldığı evlilik teklifine evet dediğini açıkladı.

‘Survivor’ yarışmasından elenen Öykü Çelik, hayatının en büyük sürpriziyle karşılaştı. Oyuncu, yarışma programı için Dominik Cumhuriyeti’ne gitmeden önce aşk yaşamaya başladığı İsmail Berhan’dan evlilik teklifi aldı.

Instagram’dan parmağındaki alyansı paylaşan Çelik, “Evet” yazarak, teklif aldığını duyurdu. Oyuncuya, kısa sürede yüzlerce tebrik mesajı yağdı. Çiftin, önümüzde aylarda nikah masasına oturmayı planladığı öğrenildi.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Yaşam

Comments are closed.