Yeşilçam’ın yıldızı Gülşen Bubikoğlu’nun paylaşımları mest etti!

  • on 30/04/2021
  • Likes!

Pandemi sürecini Bodrum’daki evinde geçiren Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını mest etti. 17 günlük …

Pandemi sürecini Bodrum’daki evinde geçiren Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla hayranlarını mest etti.

17 günlük kapanmanın ilk günde paylaşım  yapan ünlü isimlerden biri de Yeşilçam yıldızı Gülşen Bubikoğlu oldu. Bubikoğlu paylaşımına “Sadece biraz moral . Sağlıklı günler herkese” notunu düştü. Paylaşım hayranları tarafından kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. 

GÜLŞEN BUBİKOĞLU’NUN KIZI BAKIN KİMİNLE EVLİ!

Yeşilçam’ın usta ismi Gülşen Bubikoğlu, 1974 yılında nikah masasına oturduğu Türker İnanoğlu’ndan bir kızı olmuştu. Zeynep İnanoğlu adındaki kızı ise ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile 2011 yılında evlendi.

Bu evlilikte Ali Mavi adında bir çocukları oldu. Gülşen Bubikoğlu sosyal medya ilk kez torunu Mavi’yi paylaştı. Paylaşımına beğeni ve yorum yağdı. 

SAÇLARINI YENİLEDİ!

Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabından yıllardır kullandığı toplu saç modeli dışında yeni bir tarzla paylaşım yaptı. Pandemi sürecini Bodrum’da geçiren efsane isimin paylaşımı aslında bazı hayranlarını eski yıllara götürdü. 

Yeşilçamın güzeli olan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında bir hayranının “ne zaman ekranlara döneceksiniz?” sorusuna yanıt verdi. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, “Ekrana ne zaman döneceksiniz, artık sizi çok özledik” diye soran hayranlarına şu yanıtı verdi: “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum” 

5 Aralık 1954 yılında İstanbul’da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında “Ses” dergisinin yarışması ile kariyerine başladı. Birçok Türk sinemasında yer alan oyuncu güzelliği ve yeteneği ile kısa zamanda büyük ün kazandı.

Article Tags:
Article Categories:
Yaşam

Comments are closed.